O mnie !

Cześć. Mam na imię Ewelina. Mam 22 lata i jestem inżynierem budownictwa, ale z zamiłowania zajmuję się makijażem. Poza tym śpiewam w zespole weselnym, gdzie również się spełniam. Uwielbiam odkrywać nowe perełki kosmetyczne, testować je i wyrażać o nich swoje zdanie :) Mam fioła na punkcie pięknie podkreślonych oczu i zadbanej cery. Jestem człowiekiem wielu zainteresowań, pasji i celów, wszędzie mnie pełno (dosłownie i w przenośni) i ciągle odkrywam w swoim życiu coś nowego. Postanowiłam, że ten blog będzie miejscem  gdzie połączę wszystkie moje pasje i będę dzielić się nimi właśnie z Wami.

Jako wizażystka wciąż dążę do doskonałości i zdobywam nowe umiejętności, aby moje klientki jak i czytelniczki otrzymywały najwyższą jakość. Planuję dzielić się właśnie na blogu, moim doświadczeniem, i mam nadzieję że to miejsce pomoże Ci pokonać makijażowe trudności, zainspiruje Cię do tworzenia swoich własnych wizji makijażu i przede wszystkim pozwoli dokonać właściwego wyboru. Jaki dobrać kolor, jak powiększyć oko lub usta makijażem? Odpowiedzi na takie pytania jak i rozwiązania makijażowych problemów odnajdziesz właśnie tutaj.UWAGA!
Wszystkie zdjęcia umieszczone na blogu/fb które wklejam sa moje, dlatego nie zgadzam się na ich kopiowanie i rozpowszechnianie bez mojej zgody. Jeśli chcesz wykorzystać zdjęcia lub inne materiały na mojej stronie napisz :   igusia1234@gmail.com

 


Jeżeli podoba Ci się mój blog dodaj go do obserwowanych, żeby być na bieżąco.  
Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka